Wysyłka

Nasza firma przyjmie najszybszą przesyłkę świata, w tym EMS, DHL. Większość zamówień jest wysyłana za pośrednictwem usługi International Express Mail Service i zazwyczaj dociera w ciągu 1 tygodnia. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą internetowym i współpracujemy z EMS długoterminowo. Wszystkie zamówienia są ubezpieczone na pełną kwotę zakupu i można je śledzić na stronie internetowej EMS.

W normalnych okolicznościach, jeśli zamówisz i zapłacisz tego samego dnia, towar zostanie wysłany następnego dnia. W przypadku świąt mogą one być odpowiednio opóźnione. Zazwyczaj dostawa paczek do krajów często transportowanych, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy i Francja, potrzebuje 7 – 14 dni. Inne kraje potrzebują 10-15 dni; Odległe kraje potrzebują 15-25 dni.

• Upewnij się, że jesteś w domu, kiedy spodziewana jest przesyłka.
• Wszystkie paczki wysyłane są w innym pudełku.
• W przypadku sprzedaży hurtowej prosimy o kontakt! Można zaoferować bezpłatną wysyłkę i świetną zniżkę.

Polityka zwrotów

Zanim zaczniesz korzystać z łatwej polityki wymiany i zwrotu, musisz skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu wysyłki przed odesłaniem produktów. Wszystkie odesłane do nas przedmioty muszą być w oryginalnym stanie, tj. nienoszone, nieprane, z dołączonymi metkami.

Przy składaniu zamówienia prosimy o potwierdzenie koloru, rozmiaru i stylu zgodnie z oferowanymi przez nas zdjęciami. Po otrzymaniu naszych produktów, jeśli nie jesteś zadowolony z koloru lub rozmiaru, ale nie masz problemów z jakością, możliwa jest wymiana lub częściowy zwrot kwoty zakupu. Wysyłka zwrotna odbywa się na koszt kupującego.

• Jeśli chodzi o problemy z jakością lub błędną wersję, prosimy o zrobienie zdjęć przedmiotów i przesłanie ich do nas. Ponosimy pełną odpowiedzialność w przypadku problemów z jakością.

• Wszystkie zamówione produkty są właściwymi przedmiotami, które wybierasz na mojej stronie A jeśli zwracasz właściwe produkty w celu uzyskania zwrotu pieniędzy: wszystkie zwrócone produkty podlegają 15% opłacie za uzupełnienie zapasów. Koszty wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi.

• Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówienia, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za zagubione przesyłki.

• Wszystkie zwracane towary powinny zostać wysłane na adres wysyłki, który wyślemy Ci e-mailem.

• Jeśli chcesz wymienić produkty na inny styl lub poprosić o zwrot pieniędzy, poinformuj nas o numerze przesyłki po odesłaniu produktów. Po otrzymaniu paczki wyślemy zamówiony przez Ciebie produkt lub zwrócimy Ci pieniądze.

• W przypadku pytań dotyczących zwrotu produktów prosimy o kontakt!
Brak zwrotu lub wymiany w następujących sytuacjach:

1) Nie przyjmujemy przedmiotów, które mają jakikolwiek problem z jakością, który wynika z subiektywnej świadomości wadliwych towarów.
2) Nie przyjmujemy zwrotów jakichkolwiek przedmiotów, które były używane, uszkodzone, grawerowane lub zmieniane przez osoby trzecie.
3) Nie przyjmujemy przedmiotów nieautoryzowanych, nieprawidłowo zapakowanych lub niewłaściwie ubezpieczonych.
Doceniamy twoje zrozumienie.

Anulowanie zamówienia

Anulowanie zamówienia należy zgłosić przed wysłaniem zamówienia. Powodem, że wszystkie zamówienia realizujemy najszybciej jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin od złożenia zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Twoje zrozumienie jest doceniane. Prośby o anulowanie po wysłaniu zamówienia są traktowane zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Przyjazna informacja

Jeśli nie otrzymałeś numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, Twój serwer e-mail mógł uznać go za spam. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy.